Společenské šaty LIVE

Datum: 28.7.2015

Pomalu, ale jistě pro Vás nakupuji velké množství různých šatů vhodných pro společenské události nejen v létě, ale také na podzim a v zimě.

Skvěle se budou hodit na firemní party a večírky, do divadla nebo i na plesy, ale oceníte je hlavně kdekoli, kde bude taneční parket! Ať už jde Vaše dcera do tanečních nebo třeba Vy do tanečních pro dospělé, šaty od nás jsou sázkou na jistotu. 

Vybírám jen takové šaty, ve kterých určitě žádnou jinou nepotkáte a samozřejmě kladu velký důraz na poměr cena/kvalita, chci pro Vás jen to nejlepší, ale za ceny, které si budete moci dovolit :-)

Posuďte sami, jak šaty v reálu vypadají a nezapomeňte na velké množství botiček a kabelek, které máme také skladem.

 ARN_1590_postcard

Šaty DAVINA jsou jak z cukrové vaty, jemné nadýchané a originální střih umožňuje odhalit nožky, což působí velmi žensky. Skvěle se knim hodí černé boty na vysokém podpatku a malé černé psaníčko. Střih perfektně sedne, což oceníte hlavně při tanci, rozhodně Vám nespadnou a nezpůsobí společenský problém :-)

ARN_1583_postcard

Šaty POLLYANA jsou velmi elegantní, krémový podklad a tmavě modrá krajka jsou v dokonalém souladu. Délka šatů jim zajišťuje vhodné použití i do té nejvybranější společnosti :-)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.