Máte pozvánku na letní svatbu nebo party?

Oblékneme družičky i maminky!

Máte na stole pozvánku na letní svatbu, jdete za družičku nebo jste dokonce maminka nevěsty či ženicha? Nejvyšší čas začít přemýšlet o vhodných šatech. Že nemáte co na sebe? Nezoufejte, máme pro vás pár zaručených tipů.

Svatba nebo letní slavnost je ideální příležitost hodit se gala, sladit se s partnerem, vybrat ty správné boty a vyrazit dělat parádu. Nezapomeňte však na to, že v hlavní roli stojí vždy nevěsta a není vaším posláním hrát na svatbě prim nebo ji jakkoli zastínit.

Doporučujeme tedy volit elegantní a spíše decentní modely. Je také vhodné se domluvit s nevěstou, pokud si přeje ladit svatbu do nějaké konkrétní barvy nebo stylu, tak se pro tento její den pokuste přizpůsobit a vyberte šaty, které zapadnou do celého konceptu svatby nebo party.

Pokud máte ve výběru volnou ruku, doporučujeme vyvarovat se černé nebo příliš tmavých barev a zároveň bílá je určena pouze pro nevěstu. Jinak ale máte možností nepřeberně, trendy jsou volné šifonové šaty, pastelové barvy a samozřejmě krajka. Níže Vám nabízíme několik modelů, ve kterých rozhodně nešlápnete vedle a hlavně pak šaty užijete i na další příležitosti nebo běžné denní nošení.

 

 

bicotone

Nebojte se ukázat své přednosti v šatech s perfektně střiženým výstřihem a širší krátkou sukní. 

 

 gotta

Barevné šaty v retro stylu jsou trendem léta, puntíky, proužky i květiny dodají ten správný šmrnc! 

 

long

Pokud jdete za družičku, sáhněte klidně po dlouhých šatech nebo maxi sukni. Jemné pastelové tóny se perfektně hodí.

 

manif

Jemná krajka a pudrově růžový odstín jsou sázkou na jistotu.