Důležité informace ohledně fungování MOODA.cz během letních prázdnin! Výdejní místo je v termínu od 2.7. do 20.7. zavřené. Eshop funguje v běžném provozu, balíčky odesílat budeme, není problém vrátit nepadnoucí zboží. Děkujeme za pochopení a vaši přízeň a přejeme krásný začátek prázdnin!

VÝDEJNÍ MÍSTO PRAHA

  

Adresa a otevírací doba showroomu MOODA Praha

Karolinská 650/1, přízemí budovy Danube House, Praha 8 – Karlín

Od 2. do 20.7.2020 bude výdejní místo z důvodu dovolené UZAVŘENO. Děkujeme za pochopení a krásné léto!

 

Objednávat můžete přes eshop, který stále funguje, vrácení zboží, které vám nesedne, není vůbec problém!

 

pondělí: ZAVŘENO

úterý: 14-18 hod

středa: 14-18 HOD

čtvrtek: ZAVŘENO

pátek: ZAVŘENO

Vážené zákaznice, chápeme, že nakupování oblečení přes internet není jednoduché a proto jsme pro vás v Praze otevřeli příjemné výdejní místo, kde si můžete v prostorných kabinkách předem objednané zboží pohodlně vyzkoušet. A až poté se rozhodnout, zda si nějaký kousek odnesete domů, nebo nám vše necháte na místě. Tuto službu pro vás máme zcela zdarma. Za dovoz zboží na výdejní místo si nic neúčtujeme. Platit je možné v hotovosti i platební kartou.

Součástí výdejního místa je také malý showroom, kde prezentujeme aktuální kolekce. Můžete si tedy také na místě vybírat z dalších mnoha šatů. Rádi se vám budeme plně věnovat a poradíme s výběrem toho nejlepšího módního kousku přímo pro vás!

fbcov2

Je to vlastně jednoduché:

  1. Vytvořte si objednávku na vybrané moodní kousky a zvolte OSOBNÍ ODBĚR jako způsob dopravy.
  2. Do druhého pracovního dne vám vše připravíme a budeme vás e.mailem informovat, že si můžete přijít.
  3. Zboží obvykle necháváme na výdejním místě 5 pracovních dní. Pokud potřebujete delší čas, stačí nám zavolat nebo napsat mail. Rádi vám vyjdeme vstříc.
  4. Přijít můžete kdykoli během otevírací doby, není třeba se předem objednávat. Pouze upozorňujeme, že podvečerní hodiny bývají více frekventované a je možné, že na zkoušení budete chvilku čekat. Máme jen dvě kabinky.
  5. Pokud si ze své objednávky nic nevyberete, nic se neděje, vše nám necháte na místě. Případně můžeme najít alternativu z kousků vystavených na showroomu.
  6. Věříme, že ale budete odcházet s plnou taškou a dobrým pocitem, že vám to bude v šatech nebo čemkoli jiném od mooda.cz slušet!

 

  Showroom a výdejní místo najdete zde:

 

Cesta autem:

Pokud k nám pojedete autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Karolinská - projedete zprava(viz šipka na mapě) vedle vjezdu do podzemních garáží k závoře, kde si vezmete lísteček a 15 minut parkování máte zdarma. Poté se platí 50 Kč za hodinu.

Cesta MHD:

Pokud k nám pojedete MHD, můžete vystoupit na stanici metra Florenc(trasa B a C) a buď jít kousek pěšky ulicí Sokolovská směrem na Karlínské náměstí, zhruba po 500 m odbočit vlevo do ulice Vítkova a po lávce, která vede skrz budovu Kooperativa dojdete přímo k nám. Případně se můžete svézt jednu stanici tramvají na Karlínské náměstí a poté opět buď ulicí Vítkova po lávce nebo přes Rohanské nábřeží(bezbariérový přístup) do ulice Karolinská.

Pokud by se Vám snad stalo, že se ztratíte, tak nám zavolejte, pomůžeme Vám! :-)

Tel: 603 865 669, 604764424

 

Provozovatel webu INVESTINO s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace